Kolejna znana sieć odzieżowa opuszcza Polskę

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Kolejna znana sieć odzieżowa opuszcza Polskę

W ostatnich tygodniach decyzję o zamknięciu sklepów w naszym kraju podjęły: niemiecka spółka obuwnicza Salamander oraz francuska sieć sklepów odzieżowych Camaieu. Teraz okazało się, że w ich ślady zamierza iść kolejna znana marka – Promod.

Marka odzieżowa dla kobiet Promod wycofa się z Polski do 2021 roku. Francuska spółka pierwsze butiki zlikwidowała już w listopadzie, gdy w kraju miał miejsce częściowy lockdown. Zgodnie z zapowiedziami, w najbliższych dniach znikną jej pozostałe placówki i po 22 latach oficjalnie zakończy działalność w naszym kraju.

Trwają wyprzedaże

Wycofywaniu działalności z Polski towarzyszą atrakcyjne promocje. Ubrania z zimowej kolekcji Promod oferuje za połowę ceny, a reszta asortymentu sprzedawana jest nawet 70 proc. taniej. Od 28 grudnia galerie handlowe zostaną zamknięte, ale z wyprzedaży wciąż będzie można skorzystać również drogą online. Potrwają one prawdopodobnie przez wiele tygodni, dopóki sieć nie pozbędzie się wszystkich produktów z polskich magazynów.

Opublikuj komentarz
O autorze
Marcin Kowalczyk
Pasjonat świata finansów, doświadczony copywriter i aktywny inwestor giełdowy. Zarabia zdalnie, pisząc i inwestując, co zapewnia mu wolność prywatną oraz zawodową. Miłośnik minimalizmu, ubogacających podróży, futurologii i dobrej kawy.
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *