Nowe sklepy Easy Auchan na stacjach paliwowych – będą czynne całą dobę

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Nowe sklepy Easy Auchan na stacjach paliwowych – będą czynne całą dobę
Finanse

Auchan Retail Polska to już nie tylko hipermarkety i supermarkety osiedlowe. Jutro, w ramach nowo nawiązanej współpracy z koncernem BP, firma otworzy swój pierwszy sklep typu convenience – Easy Auchan.

Pierwszy testowy market zostanie otwarty na stacji BP Reduta w Warszawie. Podobnie jak stacja benzynowa będzie czynny przez całą dobę 7 dni w tygodniu, w tym również w niedziele niehandlowe. Jeszcze w grudniu pojawią się kolejne dwa sklepy Easy Auchan, ale sieć na razie nie podała ich lokalizacji.

Co kupimy w Easy Auchan?

Auchan jest jedną z najtańszych, a według większości rankingów z ostatnich miesięcy, najtańszą siecią sklepów w Polsce. Jego nowa marka Easy Auchan również ma oferować konkurencyjne cenowo produkty, przy czym szczegóły oferty nie są jeszcze znane. Na tę chwilę wiadomo, że w pierwszym sklepie znajdziemy blisko 2000 produktów, w tym artykuły spożywcze, przekąski do zjedzenia na miejscu, chemię oraz produkty BIO i wegańskie. Ponad 320 dostępnych produktów będą stanowiły te pochodzące od marek własnych Auchan.

Skąd ta współpraca?

Dzięki nawiązaniu współpracy, sieci BP i Auchan będą mogły zrealizować ważne założenia swoich strategii rozwoju. Sieć sklepów dysponuje już hiper- i supermarketami, sklepami osiedlowymi Moje Auchan i platformą e-commerce Auchan Direct – teraz wchodzi w perspektywiczny segment convenience. Natomiast sieć BP przekształca swoje stacje paliwowe w swego rodzaju centra obsługi, w których kierowcy będą mieli do dyspozycji szereg przydatnych usług, w tym wynajem samochodów w ramach car sharing czy myjni z płatnościami bezgotówkowymi. Warto dodać, że jej stacje mają być docelowo również miejscami odbioru zakupów w opcji Click&Collect udostępnianej przez Auchan.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*