Koniec współpracy T-Mobile i Alior Banku

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Koniec współpracy T-Mobile i Alior Banku
Finanse

Operator komórkowy T-Mobile oraz Alior Bank kończą współpracę w ramach projektu T-Mobile Usługi bankowe. Co z klientami znikającej marki? 

Współpraca T-Mobile oraz Alior Banku zakończy się formalnie 28 listopada 2020 roku. Będzie to zarazem ostatni dzień, w którym klienci będą mogli korzystać z usług TMUB. Po tym terminie automatycznie trafią pod opiekę Alior Banku.

Z TMUB pod skrzydła Alior Banku

Przedstawiciele T-Mobile zapewniają, że dotychczasowi klienci TMUB zachowają dostęp do wszystkich usług, z których korzystali. Dodatkowo zyskają również możliwość korzystania z bankowości internetowej Alior online oraz aplikacji Alior Mobile. 

Katarzyna Dziwulska, dyrektor zarządzający pionem sprzedaży klienta indywidualnego Alior Banku, zapowiada, że klienci TMUB będą mieli do dyspozycji pełen wachlarz produktów i usług bankowych oraz pozabankowych. Potwierdza też, że sam proces przeniesienia do Alior Banku przebiegnie płynnie i bez zbędnych formalności.

Dlaczego marka znika z rynku?

Decyzja o zakończeniu trwającego od sześciu lat projektu T-Mobile Usługi Bankowe jest dość zaskakująca. Nie są znane jej powody, ale można przypuszczać, że usługi bankowe operatora komórkowego po prostu nie cieszą się na tyle wysokim zainteresowaniem, aby ich dalsze świadczenie było opłacalne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*