Zarabiaj więcej z programem partnerskim LeadStar – jak to działa?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Zarabiaj więcej z programem partnerskim LeadStar – jak to działa?
Biznes

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zarobki bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze dnia, a nawet dochód pasywny – brzmi ciekawie? To korzyści, które można uzyskać z siecią afiliacyjną LeadStar. Czym charakteryzuje się to rozwiązanie?

Afiliacja i sieć afiliacyjna – co to właściwie oznacza?

Słowo „afiliacja” oznacza dosłownie „włączenie do rodziny”. To określenie używane do opisania różnych sytuacji, które polegają na nawiązaniu współpracy pomiędzy osobami lub grupami, przeważnie z celem osiągnięcia obopólnego zysku.

W świecie marketingu wyraz ten ma nieco bardziej ścisłe znaczenie: to model, w którym jedna strona (reklamodawca) dostarcza treści reklamowe, które mają promować określone produkty lub usługi. Tak zwany wydawca, czyli druga strona takiego układu, odpowiada z kolei za publikowanie ich na przykład na blogach, forach internetowych czy w sieciach społecznościowych. Wydawcy otrzymują prowizję za tego typu działania, a reklamodawcy mogą uzyskać większą sprzedaż.

Sieć afiliacyjna oznacza natomiast system online, który pozwala reklamodawcom i wydawcom nawiązywać współpracę w sprawny sposób. Jednym z rozwiązań tego typu dostępnych na polskim rynku jest program afiliacyjny LeadStar, z którego korzystają zarówno liczne sklepy, jak i sporo streamerów, influencerów i nie tylko.

Jak zacząć zarabiać z LeadStar?

Pierwszym krokiem jest założenie konta – aby to zrobić, wystarczy udać się do menu rejestracji na stronie LeadStar. To czynność, którą może wykonać każdy: wymagane jest w zasadzie tylko ukończenie 18. roku życia. Co więcej, konto można założyć zarówno jako osoba fizyczna, jak i firma – zarejestrowana na terenie Polski lub poza naszym krajem. Wybrana opcja będzie mieć wpływ na sposób rozliczenia: podstawowe metody to zlecenia wypłat (dla osób prywatnych) oraz faktury (dla przedsiębiorców). Istotne jest również wprowadzenie poprawnych danych osobowych, które będą niezbędne do rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

Cały proces trwa zaledwie parę minut, a już po chwili można zacząć uczestniczyć w jednym z kilkuset oferowanych programów. W panelu użytkownika dostępne są szczegółowe informacje o każdym z nich; jedną z najważniejszych kwestii są tutaj modele i stawki rozliczeń. Większość reklamodawców stosuje CPS, czyli „cost per sale” – ustaloną opłatę lub procent za każdą sprzedaż z linku opublikowanego przez wydawcę. Po wybraniu programu należy nieco poczekać – przeważnie nie więcej niż 5 minut – by otrzymać odnośniki do umieszczenia w swoich treściach. To już wszystko! Teraz wystarczy, że Twoi odbiorcy wejdą w podane linki, a Ty możesz czerpać stały zysk wraz z reklamodawcą.

Dlaczego warto wybrać LeadStar?

Sama idea programów afiliacyjnych oferuje wiele korzyści, szczególnie dla osób, które są w stanie dotrzeć z publikowanymi w sieci treściami do sporego grona widzów lub czytelników. To bardzo skuteczny sposób na stały zarobek bez praktycznie żadnego wysiłku. Co więcej, odbiorcy mogą klikać linki w dowolnym momencie, a każde działanie oczekiwane przez reklamodawcę zapewni Ci dodatkowe zyski. Oznacza to, że możliwe jest generowanie zarobków przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – bez wychodzenia z domu. W efekcie takie rozwiązanie pozwala uzyskać dochód pasywny, czyli czerpanie zysków w zasadzie bez pracy własnej.

Czym wyróżnia się LeadStar na tle innych propozycji tego typu? To między innymi przejrzyste warunki współpracy dla obydwóch stron, jak również rozbudowany zestaw narzędzi. To także elastyczne zasady wypłaty: z konta można wypłacić kwoty nawet od złotówki, a oprócz standardowego przelewu możliwe jest skorzystanie między innymi z kart podarunkowych. Nie brakuje także regularnych ofert specjalnych, które jeszcze bardziej zwiększają potencjał na zarobek.

Fot. Glenn Carstens-Peters/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*