Jak wyjść z pętli długów parabankowych?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Jak wyjść z pętli długów parabankowych?
Finanse

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Ciężka sytuacja finansowa w wielu przypadkach zmusza rodaków do podejmowania radykalnych kroków. Wielu z nich decyduje się zaciągać kolejne pożyczki w parabankach, co może z łatwością doprowadzić do pułapki finansowej, z której trudno się wyplątać. Jak wyjść ze spirali zadłużenia bez wpadania w panikę?

Pierwsza pomoc zadłużonym

Pętla zobowiązań parabankowych to nie tylko liczne telefony z firm windykacyjnych, ale i spłacanie sporych prowizji oraz kosztów monitu związanych z przychodzącymi ponagleniami. Kiedy zdaje się, że nie ma wyjścia z sytuacji, z pomocą przychodzą firmy, które mają na to gotowe rozwiązanie. W takim razie co robić kiedy popadniemy w długi? Warto zdać się na pomoc doświadczonych osób.

Firma oddłużeniowa z dobrą historią

Wielu Polakom trudno jest zaufać firmom, które oferują profesjonalne wsparcie, nie żądając niczego w zamian. Dłużnicy zwykle obawiają się kruczków oraz tego, co wpisane jest drobną literą na umowach. Specjaliści z mamdlugi.pl od lat pomagają wyjść z finansowych tarapatów, które zdawały się być nie do rozwiązania. Odroczenie spłaty i pozbycie się długów, a to wszystko bez nachodzenia ze strony komornika i konieczności wizyt w sądzie? Można to osiągnąć przy współpracy z doświadczonymi ekspertami.

Plan wyjścia z długów

Zamówienie szczegółowej analizy to jedyny koszt, jaki ponoszą klienci, chcący uzyskać wsparcie przy wychodzeniu z długów. Zamawiający otrzymuje analizę aktualnej sytuacji finansowej wraz z dobrze opracowanym planem wyjścia z długów. Uwaga! Jeśli okaże się, że sytuacja spłaty zobowiązań jest nie do rozwiązania, firma zwraca wszelkie koszty poniesione w dotychczasowej współpracy.

Wsparcie ekspertów

Oddłużanie to proces, który należy rozpocząć przy udziale doświadczonych osób. W mamdlugi.pl można liczyć na stałe wsparcie adwokata i opiekuna prawnego, którzy nieustannie podejmują niezbędne kroki w celu odroczenia i zmniejszenia kwoty powstałego zadłużenia.

Fot.: freepik.com / doucefleur

Dzięki temu klient może liczyć na bezpieczeństwo finansowe i stabilizację, ponieważ cały proces pozwala zaoszczędzić mnóstwo stresu, nie dopuszczając do nerwowych, przykrych sytuacji.

Program Oddłużeniowy

Decydując się na współpracę i wdrażając Program Oddłużeniowy, można przesunąć rozpoczęcie spłaty długów o minimum rok. To bardzo dużo czasu, by zgromadzić część funduszy niezbędnych do sukcesywnego wychodzenia z długów. Eksperci szacują, że wystarczy zebrać około 20% kwoty zobowiązania, by zapewnić sobie spokój na najbliższe miesiące. W tym czasie wszelkie kontakty z windykacją terenową przejęte zostaną przez pełnomocnika prawnego, skutecznie blokując również nakazy wystawiane przez e-sąd.

W międzyczasie bieżące zobowiązanie dłużnika zostaje rozłożone na korzystne raty z możliwością późniejszych umorzeń. Klient uwalnia się od nękających telefonów z windykacji, a także od zawiadomień i ponagleń związanych ze spłatą długu. Teraz już wiadomo, co robić, kiedy popadniemy w długi – nawiązać współpracę z firmą, która zapewni ich spłatę na komfortowych dla klienta warunkach.

Zdjęcie główne: freepik.com / kremen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*