Wyprzedaże w Amazonie! Rabaty do 60 procent z okazji święta zakupów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Wyprzedaże w Amazonie! Rabaty do 60 procent z okazji święta zakupów
Finanse

Wielka wyprzedaż w Amazonie wciąż trwa. Podczas Amazon Prime Day 2020 klienci sklepu mogą korzystać z rabatów sięgających nawet 60 procent.

W tym roku zniżki na platformie wyjątkowo obowiązują od 13 do 14 października. Z powodu pandemii koronawirusa coroczne święto zakupów przeniesiono na ten termin z lipca. By móc wziąć w nim udział, wystarczy posiadać konto premium.

Produkty objęte promocją

Posiadacze konta premium mogą korzystać z promocji, które obejmują między innymi elektronikę, sprzęty domowe, kolekcje ubrań czy zabawki dla dzieci. Obniżki cen są naprawdę spore i dotyczą wielu popularnych produktów. Na liście okazji można znaleźć:

  • do 33 proc. upustu na odkurzacze iRobot Roomba,
  • do 30 proc. obniżki na słuchawki,
  • do 30 proc. rabatu na lalki Barbie oraz zabawki z Marvela i Gwiezdnych Wojen,
  • do 40 proc. zniżki na aparaty firmy Panasonic,
  • do 40 proc. upustu na ubrania marki Levi’s.

Jeszcze większym rabatem objęty jest na przykład inteligentny głośnik Echo, który można nabyć obecnie o 60 proc. taniej.

30 dni za darmo

Konto premium kosztuje wprawdzie 7,99 euro miesięcznie, ale przez pierwsze 30 dni jest dostępne za darmo. Oznacza to, że można je bezpłatnie założyć na czas wyprzedaży, a później, jeśli nie będzie już potrzebne, zrezygnować z usługi i uniknąć jakichkolwiek opłat.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*